Danhera Nr. 61 – płyn do prania
  • nowość

Płyn do prania Danhera Nr. 61

Cena: 75,00 zł 75.00

Ostatnia sztuka!

ilość szt.
Kod produktu: DANHP61
* - Pole wymagane

Opis

Płyn do prania Danhera nr. 61.

Danhera Bucato & Lavatrice Nr. 61 to skuteczny płyn do prania stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji tkanin. Delikatna, a zarazem efektywna formuła pomaga dokładnie usuwać zabrudzenia, pozostawiając ubrania świeże, miękkie i zadbane.

Produkt został opracowany tak, aby skutecznie oczyszczać tkaniny, jednocześnie dbając o ich strukturę i komfort użytkowania. Dzięki właściwościom oczyszczającym sprawdza się w codziennym praniu różnych rodzajów materiałów.

Subtelna kompozycja zapachowa nadaje tkaninom elegancką, długotrwałą świeżość bez przytłaczającej intensywności.

Skład:

Formuła oparta na delikatnych środkach myjących, które skutecznie oczyszczają tkaniny, pomagając zachować ich świeżość i miękkość. Zawiera starannie dobrane środki powierzchniowo czynne oraz niewielką ilość mydła, dzięki czemu sprawdza się w codziennej pielęgnacji ubrań i tekstyliów.

Kompozycja zapachowa została wzbogacona o składniki takie jak cytronellol, kumaryna, eugenol, geraniol i linalol, nadające tkaninom subtelną, elegancką świeżość.

Pojemność:

  • 1 L
  • 100 ml
Pin It
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl