Gwarancja i Reklamacja

 

 

Wszystkie towary dostępne w sklepie internetowym www.italshoe.pl są fabrycznie nowe i objęte 24-miesięczną gwarancją bądź inną, zgodną z informacjami zawartymi w opisie produktu.

 

Ujawnione w okresie gwarancyjnym wady będą usuwane przez Sklep ITATSHOE nieodpłatnie. Naprawa gwarancyjna nie obejmuje czynności przewidzianych w instrukcji użytkowania, do których wykonania zobowiązany jest Klient we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacje etc.

 

Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez Sklep przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie towary do wyboru.

 

Klient zobowiązany  jest do zawiadomienia ITALSHOE o wadzie/uszkodzeniu towaru telefonicznie bądź mailowo niezwłocznie po jej ujawnieniu.

 

Wadliwy towar należy bezpiecznie zapakować, do przesyłki należy też dołączyć oryginał dowodu zakupu. Tak przygotowaną paczkę należy wysłać na własny koszt na adres:

ITALSHOE Joanna Lech,

ul.Mickiewicza 17,

14-100 Ostróda

+48 530 880 201

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl